Konkurs EIT Digital Challenge dla firm deep tech – udział w programie akceleracyjnym do zdobycia!

Dziewiąta edycja EIT Digital Challenge, wiodącego ogólnoeuropejskiego konkursu dla firm deep tech została otwarta. Na zgłoszenia od przedsiębiorstw zainteresowanych skalowaniem biznesu na poziomie międzynarodowym EIT Digital czeka do 19 września br.

20 najlepszych firm zostanie zaproszonych na wyjątkowe wydarzenie, podczas którego będą mogły zaprezentować się przed panelem ekspertów i inwestorów, a także wziąć udział w sesjach matchmakingowych z zaproszonymi korporacjami i inwestorami.

5 zwycięskich podmiotów otrzyma 12-miesięczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb wsparcie rozwoju międzynarodowego w ramach programu akceleracyjnego EIT Digital o wartości 50 000 EUR. 

Poszukiwane są szybko rozwijające się europejskie firmy z branży deep tech, które posiadają wyróżniającą się ofertę produktową, wykorzystującą zaawansowane, trudne do odtworzenia technologie cyfrowe.
Warunki udziału:

  • firma ma maksymalnie 10 lat (została założona po 01.01.2012 r.);
  • firma została założona w kraju Unii Europejskiej lub kraju stowarzyszonych z programem Horyzont Europa;
  • Wnioskodawca musi być szybko rozwijającą się firmą technologiczną z międzynarodowymi ambicjami.

Etap wzrostu musi być udowodniony poprzez spełnienie jednego z trzech poniższych kryteriów:
min. 300 000 € przychodu w 2021 roku, lub
min. 300.000 EUR przychodu w 2022 r. do 30 czerwca lub
min. €2,000,000 w całkowitej inwestycji kapitałowej.

Szczegółowe informacje na temat zasad i warunków udziału w EIT Digital Challenge oraz link do złożenia aplikacji znajdują się na stronie internetowej Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT) oraz na stronie internetowej konkursu.
 

Obraz1_8.jpg

Komentarze