Gra o karierę - Biuro Karier dla Ciebie

W dniach 8 - 14 kwietnia 2019 odbędzie się ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP, którego celem jest promocja działalności Biur Karier wśród społeczności studentów.

W ramach projektu, Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” specjalnie dla studentów z całego kraju.

Biuro Karier ZUT przygotowało następujący warsztat:

„Poznaj swoje talenty”

Czy wiesz, że każdy człowiek posiada talenty?

Pozostaje je tylko odkryć!

Przyjdź na warsztat i dowiedz się:

- jak budować pozytywny wizerunek własnej osoby?

- jak odnaleźć i rozwijać własne talenty?

- jak zmienić sposób patrzenia na siebie?

- jak wykorzystać swój potencjał?

Warsztat odbędzie się 11 kwietnia br. (czwartek) o godz. 12.00 do 15.30 w sali nr 430 w Budynku Jednostek Międzywydziałowych ZUT przy al. Piastów 48.

Obowiązują zapisy na adres: biurokarier@zut.edu.pl - podaj uczelnię, wydział, rok oraz imię i nazwisko.
ZAPRASZAMY!