Europejskie Dni Badań i Innowacji 2020

Zachęcamy do udziału w sztandarowym wydarzeniu Komisji Europejskiej, skupiającym naukowców, przedsiębiorców i wszystkie osoby, które chcą wspólnie kształtować przyszłość badań i innowacji w Europie. Tegoroczne spotkania odbędą się wirtualnie w dniach 22-24 września 2020 r.

Interaktywne panele dyskusyjne umożliwią uczestnikom wymianę opinii na temat polityki w zakresie badań naukowych i innowacji, jej finansowani oraz roli w odbudowie Europy po bezprecedensowym, globalnym kryzysie. Jest to szczególnie istotne teraz, tuż przed uruchomieniem nowego Programu Ramowego UE Horyzont Europa oraz rozszerzonej Europejskiej Przestrzeni Badawczej.

To niepowtarzalna szansa dla:

  • studentów: uzyskają dostęp do nowej wiedzy i możliwość spotkania ekspertów w swojej dziedzinie;
  • naukowców: podzielą się swoimi pomysłami i nawiążą kontakty z przyszłymi współpracownikami, znajdą możliwości finansowania badań;
  • start-upów: odkryją co dzieje się w interesującej dziedzinie i znajdą inspirację;
  • administratorów badań: otrzymają dostęp do najświeższych danych, co pomoże w konsultacji wniosków o granty i nadzorze projektów;
  • ekspertów ds. polityki;
  • obywateli: otrzymają szansę na kształtowanie swojej przyszłości;

Zapraszamy do zapoznania się z agendą i rejestracji na to wydarzenie, a tym samym przyłączenia się do dyskusji i wprowadzenia prawdziwych zmian – od rozwiązania kryzysu klimatycznego po cyfryzację.

Europejskie Dni Badań i Innowacji 2020.jpg

Komentarze