Efektywna rekrutacja online? Tylko z Hrick!

Hrick to nowoczesne narządzie, które w sposób intuicyjny pomaga w sprawnej i szybkiej rekrutacji. Od sierpnia 2017 r. Michał Olejniczak i Łukasz Lis pracowali nad projektem platformy internetowej w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości RCIiTT i już po miesiącu działalności zarejestrowali firmę MM Creation, w dalszym ciągu rozwijając swój pomysł w procesie inkubacji.

Młodzi przedsiębiorcy skorzystali ze wsparcia jakie udziela RCIiTT m.in. z kompleksowo wyposażonego miejsca do pracy i z doradztwa oferowanego przez specjalistów.
Inkubowani pracowali początkowo nad stworzeniem podstawowej wersji platformy, a gdy etap projektu został wykonany postanowili poszukać inwestorów aby dalej rozwijać biznes na większą skalę. Proces ten zajął pół roku i obecnie firma pozyskała dwóch inwestorów: Akquinet Polska – część międzynarodowej grupy IT akquinet AG oraz Aniołowie Konsultingu Sp. z o.o. Po podpisaniu umowy spółki firma MM Creation przekształciła się w Hrick Sp z o.o. i wraz z partnerami rozpoczęła pierwszy etap wspólnych prac.

- Hrick będzie się rozwijał o wiele szybciej niż gdybyśmy pozostawili go tylko w swoich rękach. Jako produkt zyska możliwości, o których bez inwestora moglibyśmy tylko pomarzyć. Co najważniejsze, wkrótce będzie konkurencyjnym produktem dla tych, które od lat są na rynku. Inkubator AIP bardzo nam pomógł nie tylko udostępniając miejsce do pracy, ale również w nawiązywaniu współpracy z partnerami biznesowymi, a przede wszystkim w doradztwie biznesowym i szkoleniach. Współpraca pomiędzy Akquinet, Aniołami Konsultingu a Hrick to nic innego jak kolejny etap rozwoju i nadal bardzo liczymy na współpracę z wartościowymi partnerami, a RCIiTT bez wątpienia do takich należy. – podsumowuje Michał Olejniczak, założyciel spółki Hrick Sp. z o.o.

Kluczowy etap projektu to doinwestowanie rozwoju technologicznego platformy i optymalizacja modelu biznesowego. Spółka wciąż poszukuje wsparcia w budowania silnych relacji we współpracy z uczelniami, podpowiedzi dotyczących synergicznych aliansów i dostępu do kompetencji ludzkich pomagających podnosić wartość narzędzia Hrick.
Wejście w spółkę z Inwestorami to kamień milowy w negocjacjach biznesowych. Dla wielu startupów to ogromna szansa na zaistnienie na rynku. Hrick Sp. z o.o. jest na najlepszej drodze żeby osiągnąć zamierzony cel.

zdjecie_hrick_inwestorzy.jpg

 Michał Olejniczak i Łukasz Lis z przedstawicielami inwestorów

Tagi
Inkubator