Dzień dobry Biznes

Drodzy studenci i absolwenci, Wasza pomysłowość i kreatywność nie zna granic, czasem ogranicza Was jedynie brak funduszy. Dlatego zorganizowaliśmy dla Was wydarzenie, podczas którego eksperci doradzą, jak zdobyć dotację na rozwój własnego biznesu czy też start-upu oraz jak stworzyć model biznesowy firmy.

Konferencja „Dzień dobry Biznes”, której organizatorami są Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, odbędzie się 8 listopada 2018 r. w godzinach 10:00-13:45 w Auli Centrum Dydaktyczno - Badawczego Nanotechnologii przy Al. Piastów 45 w Szczecinie.

Podczas konferencji spotkacie się z przedsiębiorcą, który opowie o swoich początkach w biznesie. Przeprowadzimy Was przez proces zakładania własnej firmy krok po kroku, a nawet dowiecie się jak odnieść sukces w biznesie.

W trakcie konferencji będzie można wziąć udział w jednym z dwóch bezpłatnych warsztatów tematycznych:

- „Od pasji do biznesu – jak stworzyć własny model biznesowy firmy”

- „Kreatywność w biznesie”

Przedstawimy także ofertę Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości RCIiTT oraz Biura Karier ZUT.

Opowiemy Wam, jakie możliwości dają ciekawe projekty m.in. "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia - Turystyka", "Jeremie2" czy "Wsparcie w starcie".

Udział jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja:  zarejestrujesz się wypełniając formularz.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Na uczestników czekają certyfikaty.

Inkubator