Dyżur ekspercki: „Finanse w Horyzoncie 2020”

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przygotowaniem i składaniem wniosków do Programu Ramowego Horyzont 2020 oraz przedstawicieli jednostek już realizujących projekty na dyżur ekspercki, który odbędzie się 21 czerwca br.

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa na dyżur ekspercki pn. „Finanse w Horyzoncie 2020”, który odbędzie się 21 czerwca br., w godz. 08:00-15:00, w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie, w sali Przymierzalnia (p. 107) I piętro.

Spotkanie skierowane jest do podmiotów przygotowujących wnioski do Programu Ramowego Horyzont 2020 oraz jednostek realizujących już projekty, w szczególności do pracowników naukowych i administracyjnych uczelni wyższych oraz przedsiębiorców.

Uczestnictwo w dyżurze będzie doskonałą okazją do zapoznania się z najważniejszymi zasadami finansowymi obowiązującymi w programie Horyzont 2020. Dowiedzą się Państwo m.in.: jakie występują formy wykazywania kosztów, jakie są kryteria kwalifikowalności kosztów oraz co obejmują poszczególne kategorie kosztów bezpośrednich projektu, kiedy się uwalniają i na co można je przeznaczyć.

Dyżur ekspercki ma formę jednogodzinnych indywidualnych spotkań, podczas których nasz ekspert, Angelika Łysiak, wyjaśni wszystkie kwestie związane z finansami w Horyzoncie 2020.

Program szkolenia oraz rejestracja dostępne są TUTAJ.

O przyjęciu na dyżur ekspercki decyduje kolejność zgłoszeń. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: e-mail: Angelika.Lysiak@zut.edu.pl lub tel.: 91 449 49 44. Po rejestracji prosimy o kontakt w celu ustalenia godziny konsultacji.

Tagi
Szkolenia