Dyżur ekspercki: „Aspekty administracyjno-finansowe i zarządzanie w projektach Horyzontu 2020”

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych przygotowaniem i złożeniem wniosku do Programu Ramowego Horyzont 2020 oraz przedstawicieli jednostek już realizujących projekty na dyżur ekspercki, który odbędzie się 26 września br.

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie ma przyjemność zaprosić Państwa na dyżur ekspercki pn. „Aspekty administracyjno-finansowe i zarządzanie w projektach Horyzontu 2020”. Spotkanie skierowane jest do podmiotów przygotowujących wnioski do Programu Ramowego Horyzont 2020 oraz jednostek realizujących już projekty, w szczególności do pracowników naukowych i administracyjnych uczelni wyższych oraz przedsiębiorców.

Uczestnictwo w dyżurze będzie doskonałą okazją do uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące m.in. kwalifikowalności wydatków, przygotowywania sprawozdań finansowych, realizacji audytów, dodatków do wynagrodzeń wypłacanych ze strony MNiSW dla bezpośrednich wykonawców projektów pochodzących z jednostek naukowych, a także szansą na uzyskanie wskazówek, co do kierunku postępowania w związku z zaistniałymi trudnościami w trakcie realizacji konkretnego projektu.

Dyżur ekspercki ma formę jednogodzinnych indywidualnych spotkań i zostanie poprowadzony przez p. Angelikę Łysiak, specjalizującą się w Programach Ramowych UE. Na wydarzenie obowiązuje wcześniejsza rejestracja. O przyjęciu uczestnika decyduje kolejność zgłoszeń.

Dyżur ekspercki odbędzie się 26 września br., w godz. 08:00-15:00, w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT w Szczecinie, w sali Przymierzalnia (002, parter).

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: e-mail: Angelika.Lysiak@zut.edu.pl lub tel.: 91 449 47 23.

Po rejestracji skontaktujemy się z uczestnikami w sprawie ustalenia godziny spotkania.

Wydarzenie finansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.