Centrum Inicjatyw Gospodarczych zaprasza na seminaria dla przedsiębiorców

W imieniu Centrum Inicjatyw Gospodarczych działającym przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego do udziału w bezpłatnych seminariach z zakresu rozwoju kompetencji eksportera.

1. Możliwości ekspansji zachodniopomorskich firm sektora mśp na wybrane rynki arabskie działające w obrębie gulf cooperation council (gcc)” . Seminarium odbędzie się w dniu 14 listopada 2019 w hotelu Radisson Blu w Szczecinie. Zachęcamy do zapoznania się z programem seminarium.

Żeby wziąć udział w wydarzeniu proszę wypełnić załączony formularz i odesłać do na adres: eksport@wzp.pl do dnia 8 listopada 2019.

2. Możliwości ekspansji zachodniopomorskich firm sektora mśp na rynek niemiecki. Seminarium odbędzie się w dniu 15 listopada 2019 w Hotelu Sport, w Koszalinie. Zachęcamy do zapoznania się z programem seminarium.

Szczegółowych informacji dotyczących szkoleń udziela Centrum Inicjatyw Gospodarczych, Biuro Wsparcia Przedsiębiorczości: tel.: 91 432 96 74, e-mail: eksport@wzp.pl.