Bezpłatny projekt UE dla MŚP - Ograniczenie zużycia energii

Nabór małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) sektora metalowo-maszynowego do projektu w ramach Horyzontu 2020

Ruszył nabór małych i średnich przedsiębiorstw sektora metalowo-maszynowego do udziału w projekcie „Applying energy efficient measures for metal and metalworking SMEs and industry - Zastosowanie energooszczędnych rozwiązań w MŚP przemysłu metalowo-maszynowego (EE-METAL)”, finansowany ze środków Programu Horyzont 2020. Projekt realizowany jest przez międzynarodowe konsorcjum, w którym uczestniczą dwie organizacje z Polski, tj. MP Polskie Klastry sp. z o.o. (Szczecin) oraz Agencja Użytkowania i Poszanowania Energii sp. z o.o. (Łódź).

W ramach projektu EE-METAL oferujemy bezpłatne:

• przeszkolenie pracowników firmy w zakresie oszczędności energetycznej,
  • przygotowanie 2 firm do wdrożenia standardu zarządzania energią (ISO 50001).

Co należy zrobić by wziąć udział w darmowym projekcie? Wypełnić kwestionariusz w formie elektronicznej (pierwsze 4 pytania oznaczone gwiazdką i kliknąć: WYŚLIJ) dostępny tutaj.

Więcej informacji o projekcie znajdziecie Państwo na stronach: www.polskieklastry.org oraz www.ee-metal.com