4. edycja programu MIT Enterprise Forum Poland

Nowe ścieżki branżowe, nowi partnerzy, nowe szanse dla startupów! 8 stycznia br. rozpoczął się nabór do 4. edycji jednego z największych w Polsce programów akceleracyjnych – MIT Enterprise Forum Poland. Celem projektu jest przyspieszenie rozwoju młodych, innowacyjnych firm technologicznych poprzez połączenie ich potencjału z wiedzą, doświadczeniem oraz zasobami wiodących polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, w tym spółek Skarbu Państwa.

Image removed.

MIT Enterprise Forum Poland przewiduje akcelerację w ścieżce ogólnej oraz w wyspecjalizowanych ścieżkach branżowych:

  • Let’s Fintech with PKO Bank Polski! Organizowana jest we współpracy z partnerem głównym programu - PKO Bankiem Polskim.
  • Energia której partnerem jest Grupa PGNiG.
  • Zdrowie współtworzy Grupa Adamed,
  • Agri-tech wspiera fundusz AgriTech Hub. 
  • Industry 4.0 dedykowana startupom technologicznym zainteresowanym współpracą z partnerami z regionu Dolnego Śląska.

Akcelerację w ramach 4. edycji programu przejdzie około 25 startupów technologicznych. Początkujący przedsiębiorcy przez 3 miesiące będą współpracować z polskimi i międzynarodowymi ekspertami oraz mentorami nad weryfikacją i dopracowaniem modeli biznesowych swoich przedsięwzięć. Wszystko po to, aby potrafili poradzić sobie w rynkowej rzeczywistości, skutecznie skomercjalizować swoje rozwiązania, jak również efektywnie pozyskać finansowanie na dalszy rozwój działalności.

Do tej pory akcelerację w ramach programu MIT Enterprise Forum Poland przeszło ponad 70 startupów technologicznych. Partnerzy programu udostępniają nie tylko zasoby eksperckie w trakcie trwania akceleracji, ale także otwierają drzwi do laboratoriów i placówek, dając zaplecze techniczne i technologiczne. Dzięki temu początkujący przedsiębiorcy mają unikalną szansę sprawdzenia swoich projektów przed oficjalną komercjalizacją.

Do programu można aplikować do końca lutego br. za pośrednictwem strony internetowej.

Tagi
Inkubator