Seminarium pn. „Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce - znajdź swój fundusz na badania lub staż” DZIEŃ PIERWSZY 16-04-2013

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii wraz z Radą Młodych Naukowców ma przyjemność zaprosić Państwa na dwudniowe seminarium dotyczące przeglądu programów badawczych B+R oraz funduszy stypendialnych i stażowych, skierowanych głównie do młodych naukowców.

Liczba miejsc
RCIiTT ZUT
hab. inż. Rafał Rakoczy - ZUT, absolwent TOP 500
Agenda
PIERWSZY DZIEŃ seminarium będzie dotyczył różnych możliwości finansowania badań oraz zasad przyznawania środków. Uczestnicy zapoznają się z wybranymi programami Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz ofertą Wspólnotowego Centrum Badawczego i Europejskich Infrastruktur Badawczych. Prelegenci wprowadzą Państwa w świat dobrego wniosku projektowego poprzez omówienie tego, co należy ująć we wniosku, a czego nie, aby dostać grant.
not-promoted
Jest to unikatowa okazja do poznania wszelkich możliwości zdobycia funduszy na kontynuację, bądź początek swojej kariery naukowej.
not-promoted
Prelegentami będą osoby reprezentujące NCBiR, MNiSW, KPK, NCN, a także różne oferty stypendialne.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #59A832