Obrazek
korytarz w budynku RCiiTT
PRZYSZŁY PRZEDSIĘBIORCA

Oferta

rozwój pomysłów biznesowych i budowanie przedsiębiorstw / Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Przejrzyj ofertę z zakresu przedsiębiorczości akademickiej i skorzystaj z usług AIP

Masz pomysł na biznes ale nie jesteś pewien czy jest dobry? A może prowadzisz już firmę i nie wiesz co dalej? Dobrze trafiłeś!

Zapraszamy do Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w którym nasz zespół specjalistów udzieli wsparcia z zakresu założenia oraz rozwoju własnego biznesu.

Tworzymy idealne środowisko do zaistnienia nowych przedsiębiorstw na rynku.

Otrzymasz kompleksowe wsparcie podczas zakładania własnej firmy, załatwiania spraw urzędowych, pisania biznesplanu, czy też pozyskiwania klienta.  Wesprzemy w poszukiwaniu środków na otwarcie i rozwój przedsiębiorstwa, pomożemy w nawiązaniu kontaktów z inwestorami i przygotowaniu do rozmów z nimi, a także udostępnimy pomieszczenia na biuro w centrum miasta. 

Sprawdź naszą ofertę już dziś i wejdź z nami w świat biznesu!

Wsparcie w rejestracji firmy

Założenie działalności gospodarczej wymaga podjęcia decyzji o wyborze formy prawnej.

W Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości oferowane jest wsparcie zarówno w dopasowaniu najbardziej właściwej formy prawnej do planowanej działalności gospodarczej, jak też pomoc w rejestracji firmy. U nas wypełnisz wniosek do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, a jeśli posiadasz podpis...

Ocena pomysłu na biznes

Młodym firmom i doświadczonym graczom oferujemy ocenę ich nowego pomysłu na biznes lub dywersyfikację działalności.

Ocena pomysłu na biznes to m.in.: ocena rynkowego zapotrzebowania oraz nasycenia proponowanymi przez firmę produktami/usługami, przedstawienie potencjału konkurencji, analiza i weryfikacja źródeł finansowania inwestycji, oszacowanie wartości niematerialnych i prawnych będących w Państwa posiadaniu, opisanie zagrożeń wewnętrznych i zewnętrznych, a także...

Szkolenia z przedsiębiorczości

Prowadzimy otwarte i dedykowane szkolenia z zakresu przedsiębiorczości.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości RCIiTT zaprasza do uczestnictwa w szkoleniach. Co roku organizujemy szereg szkoleń dla osób chcących założyć własną działalność gospodarczą. Tematyką szkoleń jest zakładanie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej. W trakcie szkoleń można dowiedzieć się, jak wyglądają procedury urzędowe...

PREINKUBACJA

Masz pomysł na biznes, pracujesz nad nowym projektem? Przyjrzymy się jego założeniom i pomożemy go rozwijać.

Skorzystaj z programu preinkubacji, który trwa 3 miesiące z możliwością przedłużenia o kolejny kwartał. Wszystkie usługi są bezpłatne.

Oferujemy: Infrastruktura: samodzielne stanowisko pracy w budynku w centrum miasta, możliwość korzystania z sali spotkań biznesowych, miejsce parkingowe i rowerowe. Wsparcie biznesowe: indywidualne warsztaty z przygotowanie produktu/usługi do potrzeb klientów, indywidualne warsztaty z przygotowania oferty handlowej i identyfikacji klientów, indywidualne...

Warsztaty z opracowaniem Modelu Biznesowego (BMC)

czyli jak przygotowac plan działania firmy

Jeżeli myślisz o własnej działalności gospodarczej, musisz zastanowić się w jaki sposób będzie działała twoja firma. Dzięki indywidualnym warsztatom z tworzenia modelu biznesowego będziesz przygotowany do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Poznasz swoje mocne i słabe strony. Będziesz wiedział co należy poprawić,...

Propozycja Wartości - warsztaty (VPC)

Twoja propozycja wartości to powód, dla którego klient ma chcieć kupić coś od ciebie, a nie od innych.

Indywidualne warsztaty, dzięki którym szczegółowo określisz segment klientów, do których adresowany jest twój produkt/usługa. Poznasz ich oczekiwania i potrzeby, ale również wahania przed skorzystaniem z twojej oferty. Dzięki dogłębnej analizie będziesz mógł przygotować ofertę, która w pełni zaspokoi ich wymagania,...

pomieszczenie biurowe na trzecim piętrze

Inkubowani

Plastipol Poland Sp. z o.o.

Firma Plastipol Poland Sp. z o.o. to działalność doradczo-usługowa działająca w branży tworzyw sztucznych. Bazując na wiedzy i know-how pomagamy firmom z sektora MŚP zrealizować projekty techniczne związane z produkcją z tworzyw sztucznych. Naszymi obszarami działalności są: ocenienie wykonalności projektu, dobranie odpowiedniej technologii wykonania, zaproponowanie zmian projektowych, które umożliwią wykonanie elementu, doradztwo w zakresie doboru materiału i kształtu elementów, zlecenie wykonania u poddostawców.  Kompleksowa usługa, szeroka sieć partnerów oraz znajomość rynku sprawia, że jesteśmy rzetelnym partnerem w zakresie produkcji z tworzyw sztucznych.

Sango

Agencja marketingowa Sango powstała by wspierać w drodze do sukcesu w zakresie kompleksowej obsługi marketingowej począwszy od pomysłu, strategię po wykonanie i dalszą ewaluację. Działania marketingowe stanowią integralną część strategii przedsiębiorstw - dotarcie do odbiorców produktów i usług, nawiązywanie z nimi relacji, ale też bieżąca obsługa stron www, mediów społecznościowych, projektów graficznych, pozycjonowanie jak również działania PR oraz spójna komunikacja stanowią istotne elementy na drodze do sukcesu biznesowego.

Dobre Promo sp. z o o

Dobre Promo sp. z o o  to firma projektująca systemy do skutecznego pozyskiwania klientów. Budujemy systemy sprzedażowe dla firm w oparciu o usługi SEO/SEM/PPC. Naszą misją jest pomagać ludziom w odnalezieniu najbardziej wartościowych usług i produktów w momencie, w którym właśnie tego potrzebują. Dzięki technologii i innowacyjnemu podejściu do marketingu sprawiamy, że firmy, z którymi współpracujemy dynamicznie rosną. 
Firma Dobre Promo rozwija także swój innowacyjny projekt Skup.io, który zajmuje się skupywaniem nieruchomości w całej Polsce.

JPW

Firma JPW Mariusz Kowalczyk specjalizuje się w tworzeniu strategii, analizowaniu danych i kompleksowej obsłudze marketingowej firm w środowisku online, szczególnie sklepów internetowych.
Jako niewielki zespół specjalistów z różnych dziedzin wykorzystuje nowe technologie i nietypowe rozwiązania do osiągania lepszych rezultatów przy prowadzeniu projektów własnych oraz klientów.

 

Digital Construction Site

Firma Digital Construction Site powstała w 2020 roku w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie technologią BIM (Building Information Modeling) wśród Generalnych Wykonawców oraz Inwestorów. Ideą firmy jest rozwijanie technologii BIM oraz wdrażanie rozwiązań cyfrowych na budowach realizowanych w Polsce. Obecnie firma świadczy usługi głównie w województwie zachodniopomorskim. W skład zespołu wchodzą specjaliści w zakresie skanowania 3D, wykładowcy studiów podyplomowych, certyfikowani instruktorzy Autodesk Revit, BIM developerzy oraz Inżynierowie posiadający uprawnienia zarówno projektowe jak i wykonawcze

Good Gin Company

Good Gin Company Sp. z o.o. jest nową firmą ze Szczecina, specjalizującą się w tworzeniu rzemieślniczych ginów. Założyciele połączyli pasję do odkrywania ginu, naukową wiedzę o komponowaniu aromatów i ekspertyzę z branży alkoholowej, by stworzyć swój pierwszy, limitowany produkt premium. Pierwsza marka z portfolio, Heritage Magnolia Gin, dostępna jest na rynku od października 2021, m.in. w czołowych koktajl barach, restauracjach i sklepach specjalistycznych. W planach firmy jest uruchomienie własnej, innowacyjnej destylarni oraz zagraniczna ekspansja - oba te cele będą realizowane przy wsparciu programu inkubacji dla startupów Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT.

grafbaza.pl

Działalność firmy grafbaza.pl to szeroko pojęta działalność z zakresu PR, m.in. projektowanie stron internetowych, sklepy internetowe WooCommerce, kampanie marketingowe na Facebook & Instagram, projektowanie graficzne oraz identyfikacja wizualna. kampanie marketingowe na TikTok czy tworzenie materiałów marketingowych. 
 

SENS Architekci

SENS Architekci to  dążenie do kreowania wyjątkowych wnętrz. Spełnianie marzeń  klientów poprzez łączenie umiejętności projektowych z ich potrzebami. Sens Architekci to zamysł, na który składają się przekonania właścicielek, że projektowanie to sense (z ang.) czyli odczuwanie Twoich potrzeb i wczucie w Twoje oczekiwania oraz sensualność, czyli odbieranie za pomocą zmysłów. Projektując z SENS Architekcii nadasz swojemu wnętrzu sens.

Dalej
Programy preinkubacji i inkubacji są realizowane w RCIiTT od października 2014 roku.
W ciągu minionego okresu wsparciem objęliśmy kilkadziesiąt młodych podmiotów. Część z nich została lokatorami budynku przy ul. Jagiellońskiej 20-21. Zachęcamy do zapoznania się z profilami naszych dotychczasowych inkubowanych.