Własność intelektualna firmy i jej rola w pozyskiwaniu funduszy i realizacji projektów

Szkolenie stacjonarne przeznaczone dla przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego zainteresowanych aplikowaniem o fundusze unijne, które będzie poświęcone dobrom intelektualnym firmy i ich znaczeniu dla przygotowywanych wniosków i realizowanych projektów.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
16.11.2022 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
15.11.2022 — 12:00
Rodzaj wydarzenia
Szkolenie

Logo projektu Enterprise Europe Network

Uczestnicy wydarzenia:

• dowiedzą się jakie rodzaje własności intelektualnej posiada ich firma;
  • nauczą się jak chronić dobra intelektualne przedsiębiorstwa;
  • poznają podstawy posługiwania się własnością intelektualną w przygotowaniu i realizacji projektów.

Szkolenie poprowadzi p. Tomasz Łyżwiński - konsultant ds. transferu technologii i specjalista z zakresu ochrony własności intelektualnej w ośrodku Enterprise Europe Network działającym w RCIiTT ZUT, z wieloletnim doświadczeniem we wspieraniu firm z branży morskiej, energetycznej, elektronicznej oraz start-upów.

Szkolenie 16 listopada 2022 r. (2).png

Wykładowca
Zdjęcie portretowe Tomasza Łyżwińskiego
Fałsz
Tomasz
Łyżwiński
CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII, RCIiTT
09:15-11:15
Własność intelektualna i jej rola w pozyskiwaniu funduszy i realizacji projektów cz. 1
11:30-13:00
Własność intelektualna i jej rola w pozyskiwaniu funduszy i realizacji projektów cz. 2
13:15-14:45
Własność intelektualna i jej rola w pozyskiwaniu funduszy i realizacji projektów cz. 3

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Wydarzenie dla właścicieli i pracowników firm posiadających siedzibę lub oddział na terenie województwa zachodniopomorskiego i działających w jednej z następujących branż:

Administracja i polityka, Biotechnologia Budownictwo i architektura, Chemia i tworzywa, Drewno i meble, Edukacja i szkolnictwo, Elektronika i automatyka, Elektryczna, Energetyka i gaz, Finanse, księgowość i ubezpieczenia, Gastronomia i hotelarstwo, Górnictwo, Handel hurtowy i detaliczny, ICT, Kultura i sztuka, Media i informacje, Medycyna i zdrowie, Morska / stoczniowa, Motoryzacja, Nanotechnologia, Nieruchomości, Ochrona mienia, Ochrona środowiska, Opakowania (w tym papierowe), Papier i wyroby papierowe (bez opakowań), Poligrafia i reklama, Prawo, Przemysł i produkcja – inne, Rybactwo i rybołówstwo, Spożywcza i rolnictwo, Stalowa i metalowa, Szkło i ceramika, Tekstylia, Transport i logistyka, Turystyka i sport, Tytoń - produkcja i sprzedaż, Uroda i relaks.

Obowiązuje limit jednej osoby z firmy.

Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Tomasza Łyżwińskiego
Tomasz
Łyżwiński
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia