Sprawne zarządzanie projektem realizowanym w ramach 7. Programu Ramowego

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zasadami prawidłowego zarządzania projektem, od momentu zawarcia umowy z Komisją Europejską, po zakończenie projektu.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
22.11.2012 — 00:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
19.11.2012 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
Ewa
Witoń-Morgiewicz
RCIiTT ZUT
Prawda
Magister
Magdalena
Giefert
Agenda
Szkolenie jest skierowane do osób, które już realizują projekty w 7.Programie Ramowym, lub aplikują w obecnie otwartych konkursach.
not-promoted
Zaprezentowany zostanie również schemat postępowania podczas realizacji projektu, biorąc pod uwagę procedury obwiązujące w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #59A832