Seminarium pn. "Skąd fundusze na badania? Przegląd europejskich i krajowych programów B+R"

Celem spotkania jest przedstawienie różnych możliwości finansowania B+R, krótkie wprowadzenie w ich tematykę oraz zasady, a także wskazanie źródeł informacji i wsparcia w przygotowaniu już samego projektu.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
26.09.2012 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
24.09.2012 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
Spotkanie
zostanie poprowadzone przez ekspertów Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii. Specjalnie zaproszeni na tę okazję będą również przedstawiciele Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, którzy zaprezentują bogatą ofertę Centrum, a także
Agenda
Pierwszy dzień seminarium: 26 września br. adresowany jest do naukowców poszukujących możliwości finansowania swoich badań oraz współpracy z przemysłem.
1.3
.2 Wsparcie ochrony własności przemysłowej tworzonej w jednostkach naukowych w wyniku prac B+R.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.