Rozwój umiejętności w wystąpieniach na konferencjach i podczas innych prezentacji publicznych - druga edycja

Z uwagi na ogromne zainteresowanie tym szkoleniem, specjalnie dla Państwa zorganizowaliśmy drugą edycję w dniu 21 grudnia 2012r.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
21.12.2012 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
12.12.2012 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Zdjęcie portretowe Angeliki Łysiak
Fałsz
Angelika
Łysiak
REGIONALNY PUNKT KONTAKTOWY W PROGRAMIE RAMOWYM UE, RCIiTT
Agenda
Szkolenie skierowane jest do osób, które z racji pracy naukowej i dydaktycznej biorą udział w różnego rodzaju wystąpieniach publicznych, jak wystąpienia na konferencjach, wykłady, egzaminy doktorskie, kolokwia habilitacyjne itp. Ma ono na celu pokazanie, jak prezentować koncepcje naukowe językiem zrozumiałym i atrakcyjnym dla ogółu słuchaczy, niekoniecznie specjalistów z danej dziedziny.
not-promoted
Uczestnicy szkolenia poznają charakterystykę wystąpień publicznych, nabędą wiedzę dotyczącą struktury dobrej prezentacji oraz umiejętności kompleksowego przygotowania wystąpienia publicznego, opanują umiejętności techniczne w zakresie prowadzenia prezentacji, nabędą umiejętności kreowania wizerunku publicznego i jego dopasowania w zależności od okoliczności i audytorium, panowania nad dyskusją i obrony swoich argumentów oraz poznają metody redukcji stresu podczas wystąpień publicznych. Uczestnicy po szkoleniu będą: - bardziej ufać we własne siły - potrafili przygotować się mentalnie do ekspozycji społecznej - umieli zbudować scenariusz wystąpienia na forum publicznym - potrafili wykorzystywać techniki perswazyjne, by wzmocnić przekaz wystąpienia - wiedzieli jak praktycznie tonizować napięcie towarzyszące wystąpieniom publicznym - umieli korzystać z potężnej siły oddziaływania jaką jest komunikacja niewerbalna - potrafili poradzić sobie z tzw. trudnymi uczestnikami wystąpień publicznych Szkolenie poprowadzi Rafał Nowakowski - trener i coach z firmy Philip Training Group.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #59A832