Rozwój umiejętności w wystąpieniach na konferencjach i podczas innych prezentacji publicznych

20 grudnia 2012r. zapraszamy do Willi West Ende przy Alei Wojska Polskiego 65 w Szczecinie na szkolenie skierowane do osób, które z racji pracy naukowej i dydaktycznej biorą udział w różnego rodzaju wystąpieniach publicznych, jak wystąpienia na konferencjach, wykłady, egzaminy doktorskie, kolokwia habilitacyjne itp. Ma ono na celu pokazanie, jak prezentować koncepcje naukowe językiem zrozumiałym i atrakcyjnym dla ogółu słuchaczy, niekoniecznie specjalistów z danej dziedziny.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
20.12.2012 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
19.12.2012 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
Ewa
Witoń-Morgiewicz
RCIiTT ZUT
Fałsz
Rafał
Nowakowski, Philip Training Group
Agenda
Uczestnicy szkolenia poznają charakterystykę wystąpień publicznych, nabędą wiedzę dotyczącą struktury dobrej prezentacji oraz umiejętności kompleksowego przygotowania wystąpienia publicznego, opanują umiejętności techniczne w zakresie prowadzenia prezentacji, nabędą umiejętności kreowania wizerunku publicznego i jego dopasowania w zależności od okoliczności i audytorium, panowania nad dyskusją i obrony swoich argumentów oraz poznają metody redukcji stresu podczas wystąpień publicznych.
not-promoted
Uczestnicy po szkoleniu będą:
-
bardziej ufać we własne siły
-
potrafili przygotować się mentalnie do ekspozycji społecznej
-
umieli zbudować scenariusz wystąpienia na forum publicznym
-
potrafili wykorzystywać techniki perswazyjne, by wzmocnić przekaz wystąpienia
-
wiedzieli jak praktycznie tonizować napięcie towarzyszące wystąpieniom publicznym
-
umieli korzystać z potężnej siły oddziaływania jaką jest komunikacja niewerbalna
-
potrafili poradzić sobie z tzw. trudnymi uczestnikami wystąpień publicznych
not-promoted
Szkolenie poprowadzi Rafał Nowakowski - trener i coach z firmy Philip Training Group.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #59A832