Jak finansować biznes? Fundusze Europejskie, crowdfunding, Venture Capital

Szkolenie on-line dla przedsiębiorców poszukujących źródeł finansowania na rozwój swojej firmy.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
26.10.2021 — 10:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
25.10.2021 — 12:00
Rodzaj wydarzenia
Szkolenie

Logo projektu Enterprise Europe NetworkUczestnicy wydarzenia:

• poznają ogólnie zasady Funduszy Europejskich oraz kierunki nowych programów,
  • dowiedzą się na czym polega crowdfunding i dla kogo ten model finansowania jest najlepszy,
  • zgłębią temat finansowania inwestycyjnego.

Ponadto, w drugiej części szkolenia uczestnicy będą mogli wysłuchać ekspertów decydujących o przyznaniu dofinansowania i poznają ich perspektywę.

Wydarzenie poprowadzi p. Daria Wróbel, specjalista w zakresie finansowania przedsiębiorstw, od 2018 roku konsultant sieci Komisji Europejskiej Enterprise Europe Network wspierającej MŚP w rozwoju innowacyjności i internacjonalizacji.

Wśród prelegentów znajdą się także:

• Tomasz Łasecki - Partner Zarządzający w Pomerangels, funduszu venture capital, który koinwestuje z Aniołami Biznesu;
  • Michał Twardochleb - ekspert z bogatym doświadczeniem w ocenie wniosków o dofinansowanie prac badawczo-rozwojowych, składanych do instytucji krajowych i regionalnych;
  • Piotr Zając - Business Development Manager na platformie crowdundingowej Beesfund.

Jak finansować biznes Fundusze Europejskie, crowdfunding, Venture Capital (3).png

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu komunikatora Teams, dlatego uczestnicy muszą posiadać:

• komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu,
  • zainstalowany komunikator Teams lub przeglądarkę internetową (preferowany Chrome lub Edge),

Zaakceptowani uczestnicy wydarzenia otrzymają mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, w tym link, który pozwoli na udział w wydarzeniu.

Wykładowca
Tomasz
Łasecki
Pomerangels
dr inż.
Michał
Twardochleb
Zdjęcie portretowe Darii Wróbel
Daria
Wróbel
CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII, RCIiTT
Piotr
Zając
Beesfund
10:00-10:15
Powitanie uczestników
10:15-10:45
Fundusze Europejskie – zasady finansowania oraz nowa perspektywa finansowa 2021-27
10:45-11:15
Crowdfunding – modele finansowania społecznościowego i zasady planowania kampanii
11:30-12:00
Venture capital – zasady finansowania i jak przygotować prezentację inwestorską
12:00-12:30
Venture capital ze strony inwestora – na co zwraca uwagę?
Tomasz Łasecki, Pomerangels
12:45-13:15
Crowdfunding z perspektywy platformy
Piotr Zając, Beesfund
13:15-13:45
Fundusze Europejskie z perspektywy eksperta
dr inż. Michał Twardochleb, ZUT w Szczecinie, ekspert NCBiR
wydarzenie on-line

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Uczestnikami wydarzenia mogą być właściciele lub pracownicy firm z siedzibą bądź oddziałem w województwie zachodniopomorskim, wielkopolskim, lubuskim, dolnośląskim albo opolskim i działają w jednej z następujących branż:
Administracja i polityka, Biotechnologia Budownictwo i architektura, Chemia i tworzywa, Drewno i meble, Edukacja i szkolnictwo, Elektronika i automatyka, Elektryczna, Energetyka i gaz, Finanse, księgowość i ubezpieczenia, Gastronomia i hotelarstwo, Górnictwo, Handel hurtowy i detaliczny, ICT, Kultura i sztuka, Media i informacje, Medycyna i zdrowie, Morska / stoczniowa, Motoryzacja, Nanotechnologia, Nieruchomości, Ochrona mienia, Ochrona środowiska, Opakowania (w tym papierowe), Papier i wyroby papierowe (bez opakowań), Poligrafia i reklama, Prawo, Przemysł i produkcja – inne, Rybactwo i rybołówstwo, Spożywcza i rolnictwo, Stalowa i metalowa, Szkło i ceramika, Tekstylia, Transport i logistyka, Turystyka i sport, Tytoń - produkcja i sprzedaż, Uroda i relaks.

Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Darii Wróbel
Daria
Wróbel
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia