Inwestycje w nowe technologie - komercjalizacja wyników badań B+R

Jak wprowadzić na rynek wyniki prac i badań, transfer technologii oraz zagadanienia inwestycji w nowe technologie.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
13.11.2012 — 08:45
Termin przyjmowania zgłoszeń
13.11.2012 — 08:45
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
Tomasz
Łyżwiński, specjalista Enterprise Europe Network
Agenda
Na szkoleniu przedstawimy Państwu podstawowe zasady funkcjonujące w sferze wdrożeń i transferu technologii ze sfery badawczej do momentu wprowadzenia na rynek.
not-promoted
Od wynalazku, pomysłu, poprzez produkty, patenty, wzory użytkowe, prawa autorskie, i wszelkie możliwe rodzaje ochrony.
not-promoted
Czego naukowiec i wynalazca nie wie o przedsiębiorcy i czego przedsiębiorca nie wie o naukowcu. Spotkanie poprowadzi pan Tomasz Łyżwiński, nasz konsultant, który od marca 2008 r. zajmuje się w RCIiTT zagadnieniami transferu technologii, w tym prawami własności intelektualnej.
not-promoted
Liczba miejsc jest ograniczona.
Zapraszamy!
Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Tomasza Łyżwińskiego
Tomasz
Łyżwiński
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII

Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #59A832