Integracja branży spożywczej województwa zachodniopomorskiego

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców z branży spożywczej oraz gałęzi towarzyszących na temat inicjatywy klastrowej w województwie zachodniopomorskim.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
05.11.2009 — 10:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
04.11.2009 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
not-promoted
koncepcja stworzenia Regionalnego Centrum Współpracy Przemysłu Spożywczego, leasing jako forma finansowanie środków trwałych, możliwości pozyskiwania środków pomocowych z funduszy UE oraz budżetu państwa, przykłady udanych konsolidacji w branży spożywczej (doświadczenia przedsiębiorców).
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia