I Ty możesz zostać Ekspertem (KE)

Szkolenie on-line dla osób posiadających wiedzę i doświadczenie w konkretnej dziedzinie, działających w sferze badawczo-rozwojowej lub biznesie oraz posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, które powie jak zostać Ekspertem Komisji Europejskiej oceniającym wnioski projektowe w ramach Programu Ramowego Horyzont 2020.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
27.04.2020 — 10:15
Termin przyjmowania zgłoszeń
22.04.2020 — 23:59
Rodzaj wydarzenia
Szkolenie

Uczestnicy szkolenia:

• poznają obowiązki i zadania Eksperta KE,
  • dowiedzą się o korzyściach płynących z pełnienie tej roli,
  • zgłębią tajniki tworzenia atrakcyjnego i skutecznego profilu w bazie Funding & tender opportunities,
  • dowiedzą się od prawdziwego Eksperta KE jak w praktyce wygląda ocena wniosków.

Szkolenie poprowadzą p. Sara Tabor-Osińska, konsultant ds. Programów Ramowych UE w RCIiTT ZUT w Szczecinie oraz dr inż. Agata Krystosik-Gromadzińska, pracownik ZUT a jednocześnie Ekspert Komisji Europejskiej oceniający wnioski.

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu komunikatora Teams, dlatego uczestnicy muszą posiadać:

• komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu,
  • przeglądarkę internetową (preferowany Chrome lub Edge),

Zaakceptowani uczestnicy wydarzenia otrzymają mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, w tym link, który pozwoli na udział w wydarzeniu.

15 minut przed oficjalnym czasem rozpoczęcia wydarzenia będzie otwarty „wirtualny pokój szkoleniowy”. Jest to okazja na przetestowanie połączenia.

Dzięki dofinansowaniu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Wykładowca
Zdjęcie portretowe Sary Tabor-Osińskiej
Fałsz
Sara
Tabor-Osińska
REGIONALNY PUNKT KONTAKTOWY W PROGRAMIE RAMOWYM UE, RCIiTT
Fałsz
dr inż.
Agata
Krystosik-Gromadzińska
WTMiT
10:15-10:45
Jak zostać ekspertem Komisji Europejskiej? Portal Funding & tender opportunities
10:45-11:30
11:40-12:25
Ekspert KE w praktyce. Doświadczenia z ewaluacji wniosków w ramach programu Horyzont 2020, cz. II
12:35-13:20
Sesja pytań i odpowiedzi
13:20-13:30
wydarzenie on-line

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Uwagi

RCIiTT nie bierze odpowiedzialności za jakość techniczną połączenia i transmisji z wydarzenia, które zależą m.in. od narzędzi dostarczanych przez podmioty trzecie (komunikatory, sieć internetowa odbiorcy) i od ich aktualnego obciążenia, co jest niezależne od RCIiTT.

Zakazuje się wykorzystywania wszelkich autorskich materiałów szkoleniowych (np. prezentacje, studia przypadku itp.) oraz nagrywania transmisji z wydarzenia do celów zarobkowych.

Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Sary Tabor-Osińskiej
Sara
Tabor-Osińska
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT
Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #009ED2