Europejskie finansowanie cyfryzacji firm (FENG)

Szkolenie stacjonarne dla przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego zainteresowanych transformacją cyfrową firmy i jej finansowaniem.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
24.05.2023 — 10:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
22.05.2023 — 12:00
Rodzaj wydarzenia
Szkolenie
Opis wydarzenia

Logo projektu Enterprise Europe NetworkOd prostego oprogramowania do komunikacji wewnętrznej po zaawansowane systemy bazujące na sztucznej inteligencji (AI) czy wykorzystujące uczenie maszynowe (machine learning), narzędzia informatyczne stały się współcześnie niezbędne do utrzymania firmy na rynku i zapewnienia jej konkurencyjności. Pomimo niewątpliwych korzyści, ich wdrożenie potrafi być niezwykle kosztowne, co zniechęca wielu przedsiębiorców do wprowadzenia zmian.

Rozwiązaniem tego problemu jest program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG), który daje możliwość sfinansowania części działań związanych z transformacją cyfrową firmy. Uczestnicy szkolenia:

• poznają zasady uwzględnienia kwestii cyfryzacyjnych w planowanych projektach;
  • otrzymają praktyczne wskazówki dotyczące aplikowania o dotacje, które pomogą pozyskać finansowanie.

Szkolenie poprowadzi p. Krystyna Flak - konsultantka ds. transferu technologii i specjalistka z zakresu cyfryzacji oraz funduszy unijnych w ośrodku Enterprise Europe Network działającym w RCIiTT ZUT.

2023-05-24 CTT.png

Wykładowca
Zdjęcie portretowe Krystyny Flak
Fałsz
Krystyna
Flak
CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII, RCIiTT
Cyfryzacja i jej finansowanie
Cyfryzacja w projektach
not-promoted
Cyfryzacja w projektach (cd.)
not-promoted
sala Szwalnia (115, I piętro)

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Wydarzenie dla właścicieli i pracowników firm posiadających siedzibę lub oddział na terenie województwa zachodniopomorskiego i działających w jednej z następujących branż:

Administracja i polityka, Biotechnologia Budownictwo i architektura, Chemia i tworzywa, Drewno i meble, Edukacja i szkolnictwo, Elektronika i automatyka, Elektryczna, Energetyka i gaz, Finanse, księgowość i ubezpieczenia, Gastronomia i hotelarstwo, Górnictwo, Handel hurtowy i detaliczny, ICT, Kultura i sztuka, Media i informacje, Medycyna i zdrowie, Morska / stoczniowa, Motoryzacja, Nanotechnologia, Nieruchomości, Ochrona mienia, Ochrona środowiska, Opakowania (w tym papierowe), Papier i wyroby papierowe (bez opakowań), Poligrafia i reklama, Prawo, Przemysł i produkcja – inne, Rybactwo i rybołówstwo, Spożywcza i rolnictwo, Stalowa i metalowa, Szkło i ceramika, Tekstylia, Transport i logistyka, Turystyka i sport, Tytoń - produkcja i sprzedaż, Uroda i relaks.

Obowiązuje limit jednej osoby z firmy.

Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Krystyny Flak
Krystyna
Flak
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia