EURAXESS - narzędzie, z którego warto skorzystać!

Warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych zasadami funkcjonowania oraz możliwościami oferowanymi przez portal EURAXESS.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
14.11.2013 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
12.11.2013 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Prawda
Magister
Edyta
Pazura
Agenda
Uczestnicy warsztatów będą mieli jedyną okazję do zapoznania się z działaniem portalu EURAXESS oraz jego głównymi funkcjami. Pokażemy jak należy poruszać się po portalu, by znaleźć wszelkie potrzebne informacje. Podczas warsztatów pomożemy przygotować dobre CV naukowe, które będą Państwo mogli umieścić na portalu. Pomożemy w poszukiwaniu ofert pracy lub staży najbardziej dopasowanych do potrzeb uczestników. Natomiast jeśli znają już Państwo podstawowe funkcje portalu, to będzie również okazja do zaczerpnięcia informacji na temat jego nowych możliwości.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #59A832