EIC Accelerator szansą na rozwój Twojej firmy

Szkolenie on-line dla właścicieli i pracowników przedsiębiorstw poszukujących odpowiedniego źródła finansowania dla swojej działalności biznesowej.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
25.02.2021 — 12:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
24.02.2021 — 12:00
Rodzaj wydarzenia
Szkolenie

Uczestnicy szkolenia on-line:

• poznają strukturę Programu Ramowego Horyzont Europa;
  • dowiedzą się jakimi instrumentami finansowania dysponuje Europejska Rada ds. Innowacji;
  • poznają warunki i zasady konkurs EIC Accelerator, skierowanego do podmiotów z sektora MŚP, które wykazują wysoki potencjał do wzrostu, mają innowacyjną technologię, produkt lub usługę i zamierzają wdrożyć je na rynek europejski i globalny.

Wydarzenie poprowadzi p. Marta Krutel z Biura NCBR w Brukseli/Business & Science Poland (BSP). Będzie miało ono charakter informacyjny.

luksusowe.png

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu komunikatora Teams, dlatego uczestnicy muszą posiadać:

• komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu,
  • zainstalowany komunikator Teams lub przeglądarkę internetową (preferowany Chrome lub Edge),

Zaakceptowani uczestnicy wydarzenia otrzymają mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, w tym link, który pozwoli na udział w wydarzeniu.

15 minut przed oficjalnym czasem rozpoczęcia wydarzenia będzie otwarty „wirtualny pokój szkoleniowy”. Jest to okazja na przetestowanie połączenia.

Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Edukacji i Nauki udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wykładowca
Fałsz
Marta
Krutel
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Biuro NCBR w Brukseli/Business & Science Poland
12:00-12:15
Powitanie uczestników
Sara Tabor-Osińska, RCIiTT ZUT
not-promoted
12:15-13:15
- Struktura Horyzont Europa 2021-2027. Instrumenty finansowania Europejskiej Rady ds. Innowacji.
- EIC Accelerator: zasady aplikowania
Marta Krutel, Biuro NCBR w Brukseli/Business & Science
not-promoted
wydarzenie on-line

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Wydarzenie skierowane wyłącznie dla właścicieli i pracowników przedsiębiorstw.
Do 17 lutego 2021 r. (włącznie) akceptowane będą wyłącznie zgłoszenia firm z województwa zachodniopomorskiego. Po tym terminie przyjmowani będą przedstawiciele podmiotów także z innych części Polski.

Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Sary Tabor-Osińskiej
Sara
Tabor-Osińska
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT
Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.