Dofinansowania na eksport - konsultacje!

Czy planują Państwo eksport swoich produktów lub usług? Skąd można uzyskać dofinansowania na wsparcie proeksportowe? Na co można uzyskać dofinansowanie?

Liczba miejsc
nieograniczona
Data rozpoczęcia
14.05.2013 — 10:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
10.05.2013 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Prawda
Magister
Paweł
Mieczan
Agenda
Zapraszamy na specjalistyczne konsultacje indywidualne na temat możliwości uzyskania wsparcia na rozwój działalności międzynarodowej przedsiębiorstwa. Podczas spotkania przeanalizujemy obecną pozycję eksportową Państwa firmy, doradzimy w zakresie podejmowania kolejnych działań oraz zaproponujemy możliwe źródła dofinansowania.
not-promoted
Spotkania odbędą się w ramach projektu międzynarodowej sieci współpracy Enterprise Europe Network i będą one bezpłatne.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia