CORDIS - gwiezdne wrota do 7. Programu Ramowego

Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności z zakresu rejestracji w bazie parterów realizujących bądź planujących realizację projektów w 7.PR, a także zaprezentowana zostanie baza ekspertów oceniających wnioski w 7PR. Ponadto przedstawione zostaną zasady funkcjonowania bazy CORDIS, Participants Portal oraz elektroniczny system do wysyłania wniosków PPSS.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
23.11.2012 — 00:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
20.11.2012 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
dr
Ewa Witoń-Morgiewicz, Magdalena Giefert i Angelika Łysiak - Konsultantki ds. Programów Badawczych UE
Agenda
Zapraszamy Państwa na warsztaty nt. zasad funkcjonowania oraz możliwości oferowanych przez bazę CORDIS, która jest podstawowym interaktywnym narzędziem informacyjnym dotyczącym Programów Ramowych.
not-promoted
Uczestnicy zapoznają się także z nowym serwisem o nazwie Participants Portal, który od niedawna obsługuje konkursy ogłaszane w 7. Programie Ramowym i zawiera stosowną dokumentację konkursową.
not-promoted
Dodatkowo przedstawiony zostanie elektroniczny system PPSS, za pomocą którego wysyła się wnioski do Komisji Europejskiej.
not-promoted
Co więcej, podczas warsztatów uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności z zakresu rejestracji w bazie partnerów realizujących bądź planujących realizację projektów w 7.PR, a także zaprezentowana zostanie baza ekspertów oceniających wnioski w 7PR.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #59A832