Chiny partnerem gospodarczym dla zachodniopomorskich firm.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
28.11.2013 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
25.11.2013 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
Radosław
Pyffel - Centrum Studiów Polska-Azja
Agenda
Chiny są jedną z najdynamiczniej rozwijających się gospodarek świata i są one partnerem biznesowym dla największych światowych potęg gospodarczych. Potencjał tego rynku stoi także otworem przed zachodniopomorskimi firmami. Jak robić biznes z Chińczykami? Na co uważać? Jak znaleźć wartościowego partnera biznesowego w tym kraju? Na te i inne pytania odpowiemy Państwu na tym szkoleniu.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #59A832