Bezpieczeństwo IT w Twojej firmie

Podczas szkolenia-warsztatu uczestnicy dowiedzą się jak rozpoznawać, zarządzać i zapobiegać ryzyku teleinformatycznemu w codziennej działalności firmy.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
04.12.2012 — 08:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
03.12.2012 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
p.
Maciej Wiśniewski, BTC sp. z o.o.
Hubert Dyba
Prawda
Mgr
Hubert
Dyba
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Konsultant ds. innowacji i transferu technologii w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT, zaangażowany w realizację projektu Enterprise Europe Network. Trener nowoczesnych narzędzi biznesowych. Swoją wiedzą wspierał takie inicjatywy jak Samsung LABO, MIT Enterprise Forum Poland, Climate KIC. Jako stypendysta MNiSW w ramach programu Top 500 Innovators wiedzę zdobywał na Uniwersytecie Stanforda w USA.
Agenda
Ośrodek Enterprise Europe Network działający w ramach RCIiTT serdecznie zaprasza na warsztaty komputerowe pt. "Bezpieczeństwo IT w Twojej firmie". Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak rozpoznawać, zarządzać i zapobiegać ryzyku teleinformatycznemu w codziennej działalności firmy. Dokładna agenda znajduje się w załączniku.
Organizator wydarzenia
Hubert Dyba
Hubert
Dyba
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

konsultant ds. transferu technologii

Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #FFA500