Aktywny naukowiec = mobilny naukowiec. Granty Postdoctoral Fellowships szansą na rozwój kariery naukowej

Zapraszamy wszystkich naukowców zainteresowanych rozwojem kariery i chcących zdobyć międzynarodowe doświadczenie na szkolenie on-line poświęcone grantom indywidualnym MSCA Postdoctoral Fellowships.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
08.06.2021 — 10:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
07.06.2021 — 12:00
Rodzaj wydarzenia
Szkolenie

Uczestnicy wydarzenia:

• dowiedzą mobilność i granty międzynarodowe pozwalają rozwinąć karierę naukową;
  • poznają podejście do grantów w aktualnej perspektywie budżetowej UE;
  • zapoznają się z zasadami uczestnictwa i elementami wniosku stypendialnego MSCA Postdoctoral Fellowships;
  • dowiedzą się na co zwracają uwagę oceniający wnioski i jakich błędów należy unikać przy aplikowaniu o grant.

Szkolenie poprowadzi konsultant Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Szczecinie, p. Anna Przybysz. Gościem wydarzenia będzie dr Anna Bąkowska z Instytutu Hydrogeologii i Geologii Inżynierskiej z Uniwersytetu Warszawskiego doświadczona ekspertka Komisji Europejskiej oceniająca wnioski stypendialne w poprzednim Programie Ramowym UE Horyzont 2020.

Aktywny naukowiec = mobilny naukowiec Granty Postdoctoral Fellowships szansą na rozwój kariery naukowej (4).png

Wydarzenie będzie realizowane przy użyciu komunikatora Teams, dlatego uczestnicy muszą posiadać:

• komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu,
  • zainstalowany komunikator Teams lub przeglądarkę internetową (preferowany Chrome lub Edge),

Zaakceptowani uczestnicy wydarzenia otrzymają mail ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, w tym link, który pozwoli na udział w wydarzeniu.

Wykładowca
Zdjęcie portretowe Anna Przybysz, brunetka w okularach
Fałsz
Przybysz
HORYZONTALNY PUNKT KONTAKTOWY POLSKA ZACHODNIA, RCIiTT
Fałsz
Bąkowska
Powitanie uczestników
Anna Przybysz, RCIiTT ZUT
not-promoted
1. Działania Marii Skłodowskiej-Curie w programie Horyzont Europa.
2. Granty Postdoctoral Fellowships - zasady uczestnictwa, elementy wniosku stypendialnego, cele i korzyści z udziału
Anna Przybysz, RCIiTT ZUT
Ocena wniosków grantowych okiem Eksperta Komisji Europejskiej
dr Anna Bąkowska, UW
wydarzenie on-line

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Szkolenie dla naukowców z tytułem doktora lub innych pracowników naukowo-dydaktycznych.

Organizator wydarzenia
Zdjęcie portretowe Anna Przybysz, brunetka w okularach
Przybysz
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT
Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.