Jak tworzyć udane modele biznesowe?

Z okazji 15 lat istnienia RCIiTT, zapraszamy na szkolenie pt. "Jak tworzyć udane modele biznesowe?".

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
19.11.2014 — 11:30
Termin przyjmowania zgłoszeń
17.11.2014 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Hubert Dyba
Prawda
Mgr
Hubert
Dyba
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Konsultant ds. innowacji i transferu technologii w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT, zaangażowany w realizację projektu Enterprise Europe Network. Trener nowoczesnych narzędzi biznesowych. Swoją wiedzą wspierał takie inicjatywy jak Samsung LABO, MIT Enterprise Forum Poland, Climate KIC. Jako stypendysta MNiSW w ramach programu Top 500 Innovators wiedzę zdobywał na Uniwersytecie Stanforda w USA.
Agenda
Model biznesowy to sposób, w jaki firma wykorzystuje swoje zasoby, aby generować zyski. Konkurencja w praktycznie każdej branży jest coraz większa, dlatego coraz istotniejsze jest nie tylko CO robi firma, ale i JAK to robi. Dzięki wprowadzeniu innowacji w model biznesowy każda firma może wyróżnić się spośród innych, pozyskać nowych klientów i zwiększyć generowane zyski.
not-promoted
Podczas zajęć uczestnicy zostaną zapoznani z podstawami metody, która jest na co dzień używana przez największe firmy konsultingowe świata oraz narzędziami, które będzie można wypróbować już podczas spotkania.
Organizator wydarzenia
Hubert Dyba
Hubert
Dyba
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

konsultant ds. transferu technologii

Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia