Znaczenie wzornictwa w produkcji mebli

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
16.06.2010 — 10:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
15.06.2010 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Agenda
Podczas spotkania poruszone zostaną kwestie znaczenia wzornictwa nie tylko w aspektach związanych z projektowaniem, ale przede wszystkim w kontekście produkcji, wdrożenia rynkowego i osiąganych wyników finansowych.
not-promoted
Warsztaty poprowadzą, doświadczeni we współpracy z przemysłem, wykładowcy z Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej.
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.