Zbadaj innowacyjność swojego pomysłu badawczego

Liczba miejsc
Edyta
Pazura
Agenda
Uczestnicy warsztatów będą mieli jedyną okazję do zapoznania się ze sposobami sprawdzenia innowacyjności swojego pomysłu badawczego. Prelegenci wprowadzą uczestników w sposoby analizy narzędzi, takich jak bazy patentowe, bazy publikacji oraz baza projektów unijnych. Dzięki umiejętnościom nabytym podczas szkolenia uczestnicy będą mieli szansę zaoszczędzenia swojego czasu oraz niepotrzebnego zawodu w sytuacji, gdy okaże się, że pomysł na badanie został już opatentowany lub jest realizowany. Na warsztatach pokażemy Państwu, na co zwrócić uwagę oraz gdzie szukać najważniejszych informacji.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #59A832