Wymagania systemów: ISO 14001:2004, EMAS III oraz oznakowania ekologicznego ECOLABEL

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się również, oprócz wymagań certyfikacji ISO 14001, EMAS III oraz ECOLABEL, o uwarunkowaniach prawnych w dziedzinie ochrony środowiska, które obowiązują wszystkie firmy niezależnie od branży, zaletach oraz wadach certyfikacji oraz w jaki sposób dzięki certyfikacji można zyskać przewagę konkurencyjną.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
24.09.2012 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
20.09.2012 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
p.
Mariusz Bomba, INCERT
Prawda
Magister
Paweł
Żebrowski
Agenda
Ośrodek Enterprise Europe Network działający w ramach RCIiTT serdecznie zaprasza na szkolenie z wymogów systemów ISO 14001, EMAS III oraz ECOLABEL. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się również o uwarunkowaniach prawnych w dziedzinie ochrony środowiska, które obowiązują wszystkie firmy niezależnie od branży, zaletach oraz wadach certyfikacji oraz w jaki sposób dzięki certyfikacji można zyskać przewagę konkurencyjną. Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.
Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Pawła Żebrowskiego
Paweł
Żebrowski
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

kierownik Centrum Transferu Technologii

Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.