Warsztaty wokół kluczowych wyzwań dla branży chemcznej

* Panel dyskusyjny - Zbiorniki i urządzenia z tworzyw sztucznych i ich zastosowanie w przemyśle chemicznym w świetle nowych trendów rynkowych - Wojciech Trojanowski KTS Szczecin.
* Materiały i technologie polimerowe modyfikowane nanonapełaniaczami glinokrzemianowymi oraz trendy rozwojowe w zakresie zaawansowanych materiałów polimerowych – dyskusja panelowa.prof. dr hab. inż. Tadeusz Spychaj ZUT Szczecin
*Aspekty prawne dyrektyw unijnych, a prawo Polskie w kontekście aplikowania o środki z UE oraz Dyrektywa REACH dla firm skupionych w branży chemicznej – dyskusja panelowa /Kancelaria prawna/
*Baza naukowo-badawcza oraz wdrożeniowa w województwie Zachodniopomorskim, jej potencjał oraz oddziaływanie. Branżowe Centrum Kompetencji dla branży Chemicznej – dyskusja panelowa Marek Żwir ZUT Szczecin

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
12.10.2010 — 10:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
11.10.2010 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
prof.
dr hab. inż Tadeusz Spychaj ZUT Szczecin
Wojciech
Trojanowski KTS Szczecin
Żwir ZUT Szczecin
Agenda
Ta drogą pragnę serdecznie zaprosić na kolejne spotkanie panelowe dotyczące kluczowych wyzwań dla branży chemicznej naszego regionu. Tym razem pragniemy porozmawiać o nowych trendach w branży tworzyw sztucznych i gumy oraz ich perspektywie rozwoju, jak też zaprezentować potencjał badawczy w tej branży.
8.2
.2 w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pn. „Transfer wiedzy w regionie poprzez rozwój sieci współpracy” i dla Państwa firm jest bezpłatne.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia