Warsztaty wokół kluczowych wyzwań branży chemicznej cz. 3

Przedsiębiorców branży chemicznej i sektorów powiązanych, przedstawicieli „świata nauki”, instytucji około biznesowych oraz wszystkich Państwa zainteresowanych tematem, zapraszamy do udziału w spotkaniu warsztatowym pn. „Wokół kluczowych wyzwań branży chemicznej cz. 3”

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
02.12.2010 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
29.12.2010 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
dr
Krzysztof Lubkowski Instytut Technologii Chemicznej Nieorganicznej Inżynierii Środowiskowej ZUT Szczecin, Marek Żwir Zakład Technologii Materiałów Polimerowych ZUT Szczecin, przedstawiciel Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskieg
Agenda
not-promoted
W odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorstw zgłoszone podczas ostatnich warsztatów branżowych proponujemy udział w warsztatach, podczas których poruszone zostaną kwestie nowych trendów w branży nawozowej oraz powiązanej pośrednio z nią ochroną roślin i ekoinnowacjach, jak też perspektywa rozwoju tej gałęzi branży w oparciu o Branżowe Centra Kompetencji,
09.00-15.30
w Hotelu Novotel w Szczecinie, Al. 3 Maja 31 a szczegółowe informacje dostępne są w zakładce szkolenia na stronie www.innowacje.zut.edu.pl.
09.00-15.30
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.