Warsztaty pn. "IRSES, czyli międzynarodowa wymiana pracowników"

Zapraszamy wszystkich naukowców zainteresowanych składaniem wniosków projektowych do programu IRSES na spotkanie, podczas którego będzie można się dowiedzieć o zasadach uczestnictwa w konkursie, strukturze wniosku oraz sposobie aplikowania.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
21.11.2011 — 09:30
Termin przyjmowania zgłoszeń
18.11.2011 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
Izabela
Stelmaszewska-Patyk
Agenda
Spotkanie adresowane jest do naukowców zamierzających składać wnioski projektowe do programu IRSES (International Research Staff Exchange Scheme), celem którego jest wzmocnienie partnerstwa poprzez wymianę personelu oraz działania w ramach sieci pomiędzy Europejskimi organizacjami naukowi oraz organizacjami naukowymi z krajów spoza UE.
not-promoted
Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się m.in. z zasadami uczestnictwa w konkursie, strukturą wniosku oraz sposobem aplikowania.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.