Warsztaty dla branży chemicznej - analiza potrzeb przedsiębiorców na potencjalne usługi BRANŻOWEGO CENTRUM KOMPETENCJI

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
11.03.2010 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
09.03.2010 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Agenda
Warsztaty skierowane są do przedstawicieli przedsiębiorstw z branży chemicznej, sektorów pokrewnych lub innych zainteresowanych współpracą z przemysłem chemicznym.
not-promoted
Podczas spotkania określone zostaną kluczowe potrzeby przedsiębiorstw z branży oraz najistotniejsze cele działalności klastra chemicznego w najbliższym okresie.
not-promoted
W spotkaniu wezmą udział eksperci z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, którzy przedstawią ofertę Uczelni dla przedsiębiorstw z branży.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #FFA500