Umowy w handlu międzynarodowym - jak skutecznie zabezpieczyć swój biznes?

Zapraszamy przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego, naukowców oraz przedstawicieli instytucji samorządowych na szkolenie poświęcone umowom w handlu międzynarodowym, które odbędzie się 28 maja 2019 r.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
28.05.2019 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
27.05.2019 — 14:00
Rodzaj wydarzenia
Szkolenie
Opis wydarzenia

Podczas szkolenia prowadzący Łukasz Żak - specjalista od prawa międzynarodowego podzieli się z uczestnikami wiedzą i doświadczeniem w kwestiach związanych z przygotowaniem umów. Opowie o źródłach prawa w obrocie międzynarodowym a także o zabezpieczeniach płatności w transakcjach i dochodzeniach roszczeń.

Wykładowca
Fałsz
Łukasz
Żak
Żak Legal Support Office
09:00-09:15
Jacek Wójcikiewicz, RCIiTT ZUT
09:15-11:00
• Źródła prawa w obrocie międzynarodowym oraz przygotowanie umowy w obrocie międzynarodowym
• Prawo właściwe w obrocie międzynarodowym
11:15-12:45
• Przed podpisaniem kontraktu – analiza ryzyka na płaszczyźnie kontrahenta, branży i kraju.
• Kluczowe elementy kontraktu międzynarodowego
13:15-15:00
• Zabezpieczenie płatności w transakcjach międzynarodowych
• Dochodzenie roszczeń
not-promoted
sala Szwalnia (115, I piętro)

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii
ul. Jagiellońska 20-21

Kryteria rekrutacji

Szkolenie dla właścicieli i pracowników firm posiadających siedzibę lub oddział na terytorium województwa zachodniopomorskiego i działających w jednej z następujących branż:

Administracja i polityka, Biotechnologia Budownictwo i architektura, Chemia i tworzywa, Drewno i meble, Edukacja i szkolnictwo, Elektronika i automatyka, Elektryczna, Energetyka i gaz, Finanse, księgowość i ubezpieczenia, Gastronomia i hotelarstwo, Górnictwo, Handel hurtowy i detaliczny, ICT, Kultura i sztuka, Media i informacje, Medycyna i zdrowie, Morska / stoczniowa, Motoryzacja, Nanotechnologia, Nieruchomości, Ochrona mienia, Ochrona środowiska, Opakowania (w tym papierowe), Papier i wyroby papierowe (bez opakowań), Poligrafia i reklama, Prawo, Przemysł i produkcja – inne, Rybactwo i rybołówstwo, Spożywcza i rolnictwo, Stalowa i metalowa, Szkło i ceramika, Tekstylia, Transport i logistyka, Turystyka i sport, Tytoń - produkcja i sprzedaż, Uroda i relaks.

A także dla naukowców i pracowników naukowych oraz pracowników administracji samorządowej.

Obowiązuje limit max. 2 osób z firmy.

Do 23 maja pierwszeństwo w rejestracji mają przedsiębiorcy.

Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Jacka Wójcikiewicza
Jacek
Wójcikiewicz
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

KONSULTANT DS. TRANSFERU TECHNOLOGII

Szczegóły dojazdu
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia