Spotkanie pn. "Innowacyjne śniadanie biznesowe"

RCIiTT zaprasza na innowacyjne śniadanie biznesowe, skierowane do młodych przedsiębiorców oraz inwestorów zainteresowanych wsparciem młodego biznesu.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
07.12.2011 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
05.12.2011 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Agenda
RCIiTT zaprasza na innowacyjne śniadanie biznesowe, skierowane do młodych firm posiadających siedzibę na terenie województwa zachodniopomorskiego.
not-promoted
Spotkanie adresowane jest dla przedsiębiorców wszystkich branż, którzy posiadają firmę nie dłużej niż 3 lata oraz do inwestorów, zainteresowanych wsparciem młodego biznesu.
not-promoted
Podczas śniadania uczestnicy zapoznają się z ofertą RCIiTT dla nowopowstałych i młodych przedsiębiorstw, będą mieli także okazję w kuluarowej atmosferze wymienić się doświadczeniami oraz nawiązać nowe kontakty z innymi, młodymi firmami.
not-promoted
Impreza skierowana jest do przedstawicieli wszystkich branż.
not-promoted
Podczas spotkania istnieje możliwość krótkiej 10 minutowej prezentacji przez 10 zainteresowanych firm. Prezentacja odbędzie się z wykorzystaniem innowacyjnej technologii stołów Microsoft Surface.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.