Spotkanie informacyjne w sprawie naboru do V edycji staży

W ramach realizacji projektu "Czas na staż II – dyfuzja wiedzy pomiędzy uczelnią a biznesem" RCIiTT zaprasza 15 lipca 2013r. na spotkanie informacyjne w sprawie naboru do V edycji staży dla pracowników ZUT oraz przedsiębiorstw.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
15.07.2013 — 13:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
11.07.2013 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
Paulina
Zajdel - Konsultant ds. Organizacji Staży, RCIiTT ZUT
Agenda
CEL: Pobudzenie oraz rozwój współpracy pomiędzy sektorem nauki i przedsiębiorstw poprzez zorganizowanie 81 pobytów stażowych w okresie 24 miesięcy.
not-promoted
Kto może wziąć udział w stażu:
not-promoted
- pracownik naukowy lub naukowo-dydaktyczny ZUT w Szczecinie zatrudniony tytułem umowy o pracę lub aktu mianowania z minimum stopniem magistra (również doktoranci, ale zatrudnieni w ZUT),
not-promoted
- pracownicy przedsiębiorstw z woj. zachodniopomorskiego zatrudnieni tytułem umowy o pracę z minimum 2-letnim doświadczeniem zawodowym ogółem.
Gdzie można odbyć staż:
not-promoted
- pracownik naukowy lub naukowo-dydaktyczny będzie mógł odbyć staż w prywatnej firmie z woj. zachodniopomorskiego,
not-promoted
- pracownik firmy z woj. zachodniopomorskiego będzie mógł odbyć staż w ZUT w Szczecinie.
Rozliczenie wynagrodzenia:
not-promoted
- dodatkowa umowa stażowa, stypendium na podstawie umowy.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #59A832