Śniadanie biznesowe "Jak ocenić swój pomysł na biznes? Wsparcie Enterprise Europe Network dla nowych pomysłów”

RCIiTT zaprasza na kolejne śniadanie biznesowe pt. „Jak ocenić swój pomysł na biznes? Wsparcie Enterprise Europe Network dla nowych pomysłów”. Impreza adresowana jest do firm oraz naukowców z województwa zachodniopomorskiego, zainteresowanych wdrożeniem swojej koncepcji biznesowej na rynku lub też wchodzących w nowy etap działalności swojego biznesu. Podczas spotkania, uczestnicy w „śniadaniowej atmosferze”, będą mogli wymienić swoje doświadczenia oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe, jak również poznają ofertę RCIiTT z zakresu rzeczowej weryfikacji pomysłu na biznes, przed jego realizacją lub na jego pierwszym etapie wdrażania.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
13.03.2012 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
12.03.2012 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Prawda
Magister
Paweł
Żebrowski
Rejestracja uczestników
09.00 - 09.20
Powitanie - Enterprise Europe Network przy Regionalnym Centrum Innowacji wsparciem rozwoju przedsiębiorstw (Paweł Żebrowski, RCIiTT)
not-promoted
Giełda wymiany informacji - prezentacje uczestników*
not-promoted
Jak zweryfikować powodzenie swojego biznesu? (Paweł Żebrowski, RCIiTT)
11.30 - 13.00
Pytania, dyskusje kuluarowe
Zakończenie spotkania
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.