Skandynawia - Norwegia. Nowe rynki = Nowe możliwości

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza na szkolenie „Skandynawia - Norwegia. Nowe rynki = Nowe możliwości”. Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają informacje o możliwościach uzyskania finansowania działań eksportowych oraz innych formach wsparcia działalności międzynarodowej.
Szczegółowo zostanie omówiony rynek norweski - jeden z bardziej atrakcyjnych dla zachodniopomorskich przedsiębiorstw. Dlaczego? Odpowiedź już 5 lipca!

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
05.07.2012 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
05.07.2012 — 09:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
p.
Tomasz Skwarzec, North Consulting
Prawda
Magister
Krystyna
Flak
Prawda
Magister
Paweł
Mieczan
Agenda
Ośrodek Enterprise Europe Network działający w ramach Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza na szkolenie „Skandynawia - Norwegia. Nowe rynki = Nowe możliwości”.
not-promoted
Podczas szkolenia otrzymają Państwo informacje o możliwościach uzyskania finansowania działań eksportowych oraz innych formach wsparcia działalności międzynarodowej. Zostanie państwu przybliżona specyfika rynków skandynawskich z naciskiem na Norwegię - kraj szczególnie interesujący dla zachodniopomorskich przedsiębiorców.
Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Krystyny Flak
Krystyna
Flak
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII

Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.