Seminarium pn. „Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce - znajdź swój fundusz na badania lub staż” DZIEŃ DRUGI 17-04-2013

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii wraz z Radą Młodych Naukowców ma przyjemność zaprosić Państwa na dwudniowe seminarium dotyczące przeglądu programów badawczych B+R oraz funduszy stypendialnych i stażowych, skierowanych głównie do młodych naukowców.

Liczba miejsc
Qihao
Tan - Centrum Bioimmobilizacji i Innowacyjnych Materiałów Opakowaniowych, ZUT
Jacek
Przygoda - Wydział Programów Wielostronnych Biura Uznawalności Wykształcenia i Wymiany Międzynarodowej
Agenda
DRUGI DZIEŃ seminarium będzie poświęcony głównie stażom oraz możliwościom stypendialnym dla młodej kadry naukowej. Wśród bogatej oferty znajdą się m.in.: niemieckie mechanizmy stypendialne, w tym DAAD, Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta, Fundusz Wyszehradzki, programy Narodowego Centrum Nauki oraz Biura Uznawalności Wykształcenia i Wymiany Międzynarodowej oraz oferta stypendialna dla kobiet nauki- L’Oreal.
not-promoted
Jest to unikatowa okazja do poznania wszelkich możliwości zdobycia funduszy na kontynuację, bądź początek swojej kariery naukowej.
not-promoted
Prelegentami będą osoby reprezentujące NCBiR, MNiSW, KPK, NCN, a także różne oferty stypendialne.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #59A832