Rozwój branży drzewno-meblarskiej w regionie – problemy i wyzwania

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
02.03.2012 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
27.02.2012 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Agenda
Potrzeba nowych klientów biznesowych, to wciąż aktualny temat wśród firm branży drzewno - meblarskiej. Jeżeli chcecie Państwo pozyskać nowego zleceniodawcę zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 2 marca 2012 r. w Szczecinie w Willi West Ende.
not-promoted
Podczas spotkania zaprezentowane zostaną najnowsze oferty handlowe podmiotów poszukujących partnerów w Polsce.
not-promoted
Przedstawimy także informacje na temat certyfikacji drewna konstrukcyjnego, tematu bardzo aktualnego i szczególnie ważnego dla wszystkich właścicieli tartaków. Dla firm meblarskich zaś przygotowaliśmy omówienie zagadnień dotyczących innowacyjnego design w meblach. Zaprezentujemy również możliwości współpracy przemysłu z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym w Szczecinie.
not-promoted
Szkolenie przewidziane jest w pierwszej kolejności dla pracowników i właścicieli firm, posiadających swoją siedzibę lub oddział na terytorium województwa zachodniopomorskiego, oraz dla naukowców i przedstawicieli instytucji samorządowych.
Organizator wydarzenia
Graficzny symbol portretu
Paweł
Mieczan
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

konsultant ds. transferu technologii

Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.