Projektowanie modeli biznesowych przy użyciu Business Model Canvas

Już 11 kwietnia 2013r. serdecznie zapraszamy na szkolenie "Projektowanie modeli biznesowych przy użyciu Business Model Canvas". Spotkanie przeznaczone jest dla polskich firm z województwa zachodniopomorskiego.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
11.04.2013 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
08.04.2013 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Hubert Dyba
Prawda
Mgr
Hubert
Dyba
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Konsultant ds. innowacji i transferu technologii w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT, zaangażowany w realizację projektu Enterprise Europe Network. Trener nowoczesnych narzędzi biznesowych. Swoją wiedzą wspierał takie inicjatywy jak Samsung LABO, MIT Enterprise Forum Poland, Climate KIC. Jako stypendysta MNiSW w ramach programu Top 500 Innovators wiedzę zdobywał na Uniwersytecie Stanforda w USA.
Agenda
Business Model Canvas to proste narzędzie, pozwalające w intuicyjny sposób przedstawić model działania danego przedsiębiorstwa, a także umożliwiający projektowanie i testowanie zmian w sposobie funkcjonowania firmy. Prostota i skuteczność narzędzia zadecydowała o jego sukcesie - w codziennej pracy modelu używają firmy takie jak: Deloitte, Boston Consulting Group, McKinsey oraz tysiące przedsiębiorców z całego świata.
not-promoted
W czasie szkolenia uczestnicy poznają: budowę oraz założenia narzędzia Business Model Canvas, najpopularniejsze schematy modeli biznesowych na przykładach znanych firm oraz narzędzia design thinking wykorzystywane w projektowaniu nowych modeli. Zajęcia będą miały formę łączoną wykładu i warsztatu.
not-promoted
Dzięki szkoleniu uczestnicy zyskają możliwość spojrzenia na działalność swojej firmy z nowej perspektywy oraz zwiększą swoją świadomość w zakresie wprowadzania innowacji do modelu biznesowego swojego przedsiębiorstwa.
Organizator wydarzenia
Hubert Dyba
Hubert
Dyba
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

konsultant ds. transferu technologii

Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #59A832