Praktyczne aspekty prawnej ochrony innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych

Z okazji 15 lat istnienia RCIiTT, zapraszamy na szkolenie pt. "Praktyczne aspekty prawnej ochrony innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych".

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
19.11.2014 — 11:30
Termin przyjmowania zgłoszeń
14.11.2014 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
Witold Sawicz, Kancelaria prawna CRAFTSMAN-SAWICZ
Agenda
Szkolenie dotyczyć będzie tematyki związanej z ochroną innowacyjnych pomysłów oraz przedsięwzięć biznesowych. Omówione zostaną zagadnienia związane z zapewnieniem ochrony prawnej nowym rozwiązaniom wdrażanym w praktyce.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia