Pomiędzy pomysłem a zyskiem - prawa własności intelektualnej w europejskim biznesie.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
27.11.2013 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
24.11.2013 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
Tomasz
Łyżwiński, specjalista Enterprise Europe Network
Agenda
W naszej codziennej praktyce okazuje się, że wielu przedsiębiorców, wynalazców czy naukowców nie porusza się sprawnie w sferze praw własności intelektualnej popełniając wiele, często nieodwracalnych błędów. Na szkoleniu przedstawimy Państwu najważniejsze kwestie związane z wykorzystaniem w praktyce praw własności intelektualnej, w tym patentów. Zajmiemy się przy tym nie samymi definicjami, lecz najważniejszymi mechanizmami funkcjonującymi w obszarze tych praw.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #59A832