Pieniądze dla firm na badania. Dostępne środki unijne - 7PR i CIP - oraz krajowe.

W ramach działań ośrodka Enterprise Europe Network zapraszamy Państwa na szkolenie nt. jak zdobyć środki związane z finansowaniem prac badawczo-rozwojowych, Europejskiego 7 Programu Ramowego, jak również Programu Ramowego na Recz Konkurencyjności i Innowacji CIP.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
18.06.2012 — 10:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
15.06.2012 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
Aneta
Maszewska - ekspert Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE
Agenda
Ponieważ już w lipcu zostaną otwarte konkursy na dofinansowanie w 7 Programie Ramowym warto więc już teraz podjąć starania o ich uzyskanie.
not-promoted
Podczas szkolenia organizowanego w ramach działań Enterprise Europe Network przedstawimy Państwu informacje na temat możliwych do pozyskania środków, jak i podstawowe wskazówki, jak się o dofinansowanie ubiegać w praktyce. Środki z programów europejskich na rzecz badań i rozwoju przeznaczone są zarówno dla dużych, jak i małych firm. Zapraszamy!
Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Tomasza Łyżwińskiego
Tomasz
Łyżwiński
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII

Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.