"Niemieckie zamówienia publiczne dla polskich firm"

Już 9 kwietnia 2013r. zapraszamy na kolejne szkolenie przeznaczone dla polskich firm z województwa zachodniopomorskiego zainteresowanych uczestnictwem w niemieckich zamówieniach publicznych.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
09.04.2013 — 09:00
Termin przyjmowania zgłoszeń
07.04.2013 — 00:00
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
Tomasz
Łyżwiński, specjalista Enterprise Europe Network
Agenda
Firmy z Polski, podobnie jak z innych krajów UE, w zdecydowanej większości branż mogą uczestniczyć w niemieckich zamówieniach publicznych na równych prawach z firmami niemieckimi i to bez konieczności zakładania spółki, oddziału czy działalności w RFN. W praktyce oznacza to jednak konieczność zapoznania się z niemieckimi realiami, w tym z przepisami, które mimo funkcjonowania w ramach prawa unijnego, są odmienne od polskich. Brak wiedzy na temat niemieckiego systemu zamówień publicznych, koszty związane z przygotowaniem firmy oraz bariera językowa stanowią największe przeszkody dla polskich firm w wejściu na niemiecki rynek zamówień publicznych.
not-promoted
Na szkoleniu wprowadzimy Państwa w najważniejsze zagadnienia związane z zamówieniami, tak aby umożliwić dalsze samodzielne już kroki prowadzące do wejścia na ten ciekawy rynek.
Organizator wydarzenia
zdjęcie portretowe Tomasza Łyżwińskiego
Tomasz
Łyżwiński
Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii ZUT

CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII

Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Inne wydarzenia

• #59A832