Niemieckie zamówienia publiczne dla polskich firm

Szkolenie ma na celu przedstawienie warunków, dokumentów, procedur niezbędnych, aby polskie firmy, szczególnie nie mające oddziału w Niemczech, mogły zdobywać zamówienia publiczne w Republice Federalnej Niemiec. Szkolenie skierowane jest w pierwszym rzędzie do małych i średnich firm z Zachodniopomorskiego, ale zapraszamy również duże firmy zainteresowane tym tematem.

Liczba miejsc
Data rozpoczęcia
03.10.2012 — 08:45
Termin przyjmowania zgłoszeń
03.10.2012 — 08:45
Rodzaj wydarzenia
Kurs
Wykładowca
Fałsz
Tomasz
Łyżwiński, specjalista Enterprise Europe Network
Agenda
Zapraszamy Państwa na kolejne już szkolenie skupiające się na możliwości pozyskania przez polskie firmy zamówień publicznych w Niemczech.
not-promoted
Pomimo wielu lat, jakie upłynęły od wstąpienia Polski do Unii Europejskiej i zniesieniem wielu barier w przepływie towarów i usług, wciąż jedynie niewielki odsetek polskich firm realizuje zamówienia publiczne w innych krajach eurpejskich. Na naszych szkoleniach, jak i w usługach doradczych, skupiamy się na rynku niemieckim, tak ze względu na bliskość geograficzną z Zachodniopomorskim, jak i duży rynek i związane z tym naturalne zainteresowanie naszych przedsiębiorców.
not-promoted
Na szkoleniu przedstawimy Państwu, jak funkcjonuje system zamówień publicznych w Niemczech, jakie są warunki konieczne do uzyskania zleceń, jakie dokumenty są niezbędne, a jakie mogą być wymagane opcjonalnie, z jakimi instutucjami trzeba będzie się skontaktować oraz gdzie należy szukać ogłoszeń o przetargach.
Organizator wydarzenia
Zapytanie o szkolenie dedykowane

Szkolena dedykowane

Form
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.